Open position at SoftwareONE

Back Office Manager

Work schedule
Full-time
Address
BB Centrum Budova Alpha, Vyskočilova 1461/2a, 140 00 Praha 4, Czechia

Ze své pozice budete zajišťovat chod celé kanceláře, vykonávat administrativní práci spojenou s obchodními aktivitami společnosti a starat se o interní i externí komunikaci týkající se těchto oblastí. Nabízíme Vám práci ve stabilní a uznávané společnosti s mezinárodním zázemím, příjemný a dynamický kolektiv kolegů, možnost osobního rozvoje, zaměstnanecké benefity včetně stravenek a výuky angličtiny. Staňte se důležitým členem týmu profesionálů SoftwareONE a pomozte nám v našem úsilí být přední společností v oblasti prodeje softwarových produktů a služeb na českém trhu!

Vaše pracovní náplň

  • Zodpovědnost za administrativní chod kanceláře, komunikace s dodavateli a správou objektů
  • Zajišťování služeb, benefitů a odborných školení pro zaměstnance
  • Zajišťování chodu interní komunikace, podílení se na vytváření firemních eventů a podpora dalších HR aktivit společnosti
  • Zodpovědnost za prezentaci společnosti na sociálních sítích a administrativní podpora marketingového oddělení

SoftwareONE
SoftwareONE

Co musíte mít nebo umět?

  • Výborné komunikační dovednosti a písemný projev v českém jazyce, příjemné vystupování
  • Zkušenost s firemními administrativními procesy a jejich správou
  • Flexibilita a otevřenost
  • Zodpovědnost a spolehlivost
  • Schopnost samostatné práce a její efektivní organizace
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni (písmem i slovem)
  • Středoškolské vzdělání s maturitou
  • Předchozí zkušenost práce v oboru IT výhodou

Je tady kombinace tvrdé práce a zábavy. Nejsme suchaři, je tu veselý duch, máme smysl pro humor a považujeme to za důležité. Pomáhá nám to nejen v atmosféře, ale uvolňuje to i kreativitu.

Dalibor Lukeš, Head of Services

Co nabízíme?

  • Zajímavou, pestrou, dynamickou práci
  • Prostředí a zázemí stabilní a přitom akční zahraniční společnosti
  • Přátelský a spolupracující kolektiv
  • Blízkou spolupráci s předními IT/SW výrobci a poskytovateli
  • Zajímavé a férové platové podmínky a odměňování
  • Moderní pracovní nástroje a prostředky

FacebookLinkedInE-mail