Open position at SoftwareONE

Business Development Representative

Work schedule
Full-time
Address
BB Centrum Budova Alpha, Vyskočilova 1461/2a, 140 00 Praha 4, Czechia

Do dynamicky se rozvíjejícího týmu SoftwareONE Services pro ČR a region východní Evropy hledáme kolegy, kteří mají zájem o aktivní spolupráci s našimi obchodníky v oblasti přípravy cenových kalkulací, procesování objednávek a předání obchodních případů k fakturaci pro oblast týkající se převážně produktů Microsoft. Nabízíme pestrou a zajímavou práci v rámci neustále rostoucího týmu, který je součástí globální strategické iniciativy společnosti.

SoftwareONE
SoftwareONE

Vaše pracovní náplň

• Zpracování požadavků obchodníků na vytváření nabídek

• Procesování objednávek v našem účetním sytému Navision

• Předání podkladů k fakturaci

• E-mailová a telefonická komunikace se zákazníky

• Zadávání požadavků na vytváření smluv

• Emailová komunikace s centrálou ve Švýcarsku a podporou v Indii

Co musíte mít nebo umět?

• Alespoň základní znalost licenčních politik výrobce SW Microsoft - výhodou

• Znalost AJ na komunikativní úrovni

• Základní zkušenost se systémem Navision - výhodou

• Komunikační schopnosti

• Odpovědnost

• Přesnost

Co nabízíme?

• Zajímavou, pestrou a dynamickou práci

• Prostředí a zázemí stabilní a přitom akční zahraniční společnosti

• Přátelský a spolupracující kolektiv

• Blízkou spolupráci s předními IT/SW výrobci a poskytovateli

• Zajímavé a férové platové podmínky a odměňování

• Moderní pracovní nástroje a prostředky

FacebookLinkedInE-mail