Open position at Behavio Labs

Office manažer/ka

Work schedule
Part-time
Address
Jankovcova 10, Praha 7

Centrální ozubené kolečko v našem výzkumném soukolí. Jestli se v následujících řádkách poznáš, určitě nám o sobě dej vědět!

“Jsou zdigitalizované všechny smlouvy? Máme na výzkum potvrzené všechny respondenty? Zaplatil klient fakturu? Nechybí někomu něco k jeho práci?”

“Čím dneska všechny překvapím k snídani? Jsou zasedačky připravené na schůzky po včerejšku? Dáte si espresso, nebo latté?”

Behavio Labs

To jsou jen některé starosti, které s námi budou. Tvým úkolem je aby Behavio šlapalo jako dobře namazaný stroj. K tomu naše skoro třicetičlenná smečka potřebuje pomoct s organizací –⁠ ať už výzkumů, schůzek nebo dokumentů, kterých se na nás valí pořád víc a víc. Čekají zde i věci týkající se HR, financí a další dle času a potřeby. K tomu občas řešení toho, abychom měli co jíst, uklizené kanceláře (jen denní porovnání, každý týden se stará paní uklízečka), zelené kytky, vyběr a nákup věci pro naši práci.

Hledáme samostatného, spolehlivého a organizovaného člověka, který se nebojí různorodé práce a má oko na to najít si co je potřeba ještě udělat, naráz zvládne hlídat více aktivit a dobře si srovná, co je třeba udělat nejdřív. A pokud je toho moc, nebojí si říct o pomocnou ruku.

V Behaviu je velmi dobrý systém zpětné vazby. Byť jsou lidi kamarádi, tak si klidně zkritizují práci, ale takovým způsobem, že to nebolí a je to přijatelný.

Anna Hájková, Public relations

Mám poměrně vysoká očekávání na smysluplnost práce, na kolektiv, míru svobody a zodpovědnosti a tady se to potkalo všechno dohromady. To není moc běžné.

Bára Halíková, Key Account Manager

V kostce

  • poloviční úvazek (ideálně dopoledne každý den), nástup ihned
  • zkušenosti s vedením kanceláře a flexibilita výhodou
  • pestrá náplň práce a svoboda dělat si věci po svém
  • nedůtklivé povahy to s námi nedají, smějeme se hodně a nejraději sami sobě
  • kanceláře v Praze Holešovicích
  • snídaně každé ráno, společné úterní obědy, Multisportka, pravidelné celofiremní výjezdy někam za Prahu a hlavně legendární párty

FacebookLinkedInE-mail