Open position at SoftwareONE

Presales Solution Specialist

Work schedule
Full-time
Address
BB Centrum Budova Alpha, Vyskočilova 1461/2a, 140 00 Praha 4, Czechia

Do dynamicky se rozvíjejícího týmu SoftwareONE Services pro ČR a region východní Evropy hledáme zkušeného presales kolegu nejen se znalostmi Microsoft cloudových a infrastrukturních technologií a jejich nasazení v praxi. Nabízíme pestrou a zajímavou práci v rámci neustále rostoucího týmu, který je součástí globální strategické iniciativy společnosti.

Vaše pracovní náplň

• Ve spolupráci s obchodníky získávání nových obchodních příležitostí u stávajících zákazníků

• Analýza potřeb a požadavků zákazníka, poradenství při návrhu IT strategie a dílčích projektů

• Vypracovávání prezentací a nabídek a strategií vedoucí k uzavření obchodního případu v oblasti prodeje služeb či software

• Schopnost navrhnout účinná, zlepšující řešení a to především v oblasti podpory provozu a obchodu klienta novými technologiemi

• Prezentace služeb, řešení a produktů (samostatně či ve spolupráci s technickými kolegy)

Zajímavé jsou tady vize a neustálá řízená transformace. Firma se snaží nacházet nové úhly pohledu a dělá to dobře. Je tady velmi plochá hierarchie. Mám k hlavnímu majiteli jen dvě úrovně. Tady se zkrátka můžete bavit v zásadě s kýmkoliv, ať už je to ředitel nebo zakladatel firmy.

Roman Kvapil, Solution Sales Specialist

Co musíte mít nebo umět?

• Znalost Microsoft technologií O365, Azure, Windows Server (zkušenosti z projektů či jejich prodeje)

• Široký technologické přehled v oblastech Cloudu a IT infrastruktury obecně - výrobců jako Microsoft, VMware a dalších

• Nadšení pro technologie a jejich prezentování

• Zkušenosti a odborné znalosti v oblasti prodeje řešení manažerům s rozhodujícími pravomocemi

• Pokročilá znalost alespoň ve třech v následujících oblastech:

o Základní infrastruktura, virtualizace a systémy

o Cloudová řešení (veřejná, privátní a hybridní)

o Sítě a zabezpečení

o Řízení informací

o Identity Management

o Data a BI

o Zálohování a bezpečnost dat

Co nabízíme?

• Zajímavou, pestrou a dynamickou práci

• Prostředí a zázemí stabilní a přitom akční zahraniční společnosti

• Přátelský a spolupracující kolektiv

• Blízkou spolupráci s předními IT/SW výrobci a poskytovateli

• Zajímavé a férové platové podmínky a odměňování

• Moderní pracovní nástroje a prostředky

• Služební automobil i pro osobní použití

FacebookLinkedInE-mail